Obytné podkroví - správné zateplení

26.04.2013

Čtyři rovné stěny panelových domů nevytvářejí to správné zákoutí a inspirativní domov. Kdo někdy nezatoužil po pěkném podkrovním bytě, kde se může pokochat rozmanitými podhledy, uplatnit fantazii při obydlení nesčetných zákoutí a mít tak denní potěšení z nestandardního bydlení. Aby bydlení v podkroví bylo skutečně příjemné, musí být opatřeno správnou izolací. 

Podcenění izolace

Obytné podkroví - správné zateplení jsou dva pojmy, které k sobě nerozlučně patří. Mnoho obyvatel pěkných domů si předělá půdní prostory a získá tak velký obytný prostor. Interiér podkroví je jistě estetickou vizitkou majitele a jeho chloubou. Bydlet v členěném bytě s mnoha originálními konstrukčními prvky je originální. Těšit se domů  a bydlet tam, kde je mi dobře, je nezbytnou součástí života. Ale vzhled není všechno. Nesmí se zapomenout na dokonalou a důkladnou izolaci. 

Co není vidět

Právě to, co je pod povrchem, rozhoduje o vašem budoucím zdravém a příjemném životě. Mnoho nepříjemných nemocí vzniká z podcenění správného bydlení a jeho základu – správné izolace před vlhkem, průvanem a chladem. Obytné podkroví - správné zateplení to jsou skutečně spojité nádoby spokojeného bydlení. Dobře zateplené podkroví zabrání až 30 % tepelných ztrát. S použitím správných materiálů dosáhnete nejen tepla, ale také ticha, zdraví a bezpečnosti.

Volba materiálů

Kvalita, která není vidět, rozhoduje. K zateplení a izolaci podkroví se používá skelná vata. Nabízíme různé druhy izolací přesně podle podmínek střechy. Izolace zateplí prostory mezi krokvemi, pod nimi a nad nimi. K tomu dodáme fólii pro odvod vody a odstranění vlhka. Do střehy tak nezatéká a nikdy neuvidíte po dešti skvrny na podhledech. Naše materiály jsou naprosto zdravé, neobsahují akryláty, fenoly ani formaldehyd. 

Zdravé bydlení

Krása podkrovního bydlení vyžaduje také profesionální přístup při rekonstrukci. Námi dodávané materiály a práce zajistí klid na mnoho let. Budete žít v krásném podkroví a užívat si zdraví a pohodlí. Vyberte si kvalitu, která přetrvá, ať se můžete spokojeně a bez obav vracet do svého půdního bytu. Bydlet zdravě a bezpečně je základem bezstarostného života.  

Hledejte reality a nemovitosti Ostrava na RealityOstrava.net

 
 

*Povinné položky